Лого САБ
0
Немає товарів
 x 
Кошик порожній

Кто ми:

Компанія «ПДК плюс» - член "Спілки автоматізаторів бізнесу" (САБ), що займається наданням послуг комплексної автоматизації обліку і управління на базі програмних продуктів «1С: Підприємство 8».

Ми пропонуємо вам :

      1) Широкий перелік послуг щодо продуктової лінійки «1С: Підприємство»: презентація, покупка, впровадження, установка, настройка, оновлення, супровід, обслуговування конфігурацій 1С: Підприємство.

     2) Повний комплекс послуг «M.e doc», "СОТА", Flydoc

     3) Електронно-цифровий підпис(ЕЦП) АЦСК Україна

     4) Софт провідних фірм-виробників: 1С-Бітрікс; Microsoft; антивіруси Касперського, Dr. Web, Eset, Avira; Adobe; Novell; Lotus; Corel та інших.

     5) Великий вибір торгового обладнання (фіскальні реєстратори, касові апарати, сканери штрих-кодів та інше)


У нас є все, щоб змусити інформаційні технології працювати на Вас і розвивати Ваш бізнес.

Де ми:

Ми працюємо з клієнтами в різних географічних регіонах і бізнес галузях, починаючи від найменших до великих підприємств.

Сучасні технології, Skype Call і Team Viewer, дають всім можливість вибирати IT партнера не прив'язуючись до місця розташування, а виходячи з професійних компетенцій і загальних поглядів на ведення бізнесу і принципи співпраці. Наше місцезнаходження: місто Костянтинівка, Донецька область.

Чому ми:

1) Володіємо високими знаннями в своїй області. Серед наших клієнтів, є підприємства з чисельністю користувачів в 1С: Підприємстві понад 300 осіб.

2) Всі роботи по супроводу, фіксуються в нашій системі управління вимогами , побудовану на принципах гнучкої (agile) розробки і адаптовану для управління розподіленими програмними проектами. У ній замовник: контролює роботи по проекту; дивиться звіти по відпрацьованому часу за конкретне завдання. Всі виконані завдання зберігаються в системі і в будь-який час можуть бути використані.

3) Ми орієнтуємося на довгострокові відносини з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками.

4) Оперативність. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб з моменту відправки нам запиту до отримання Вами остаточного результату пройшло мінімум часу.

5) Інновації. Ми активно займаємося своїми власними розробками, які нас вигідно відрізняють від багатьох конкурентів.

Наші статуси:

1) Член "Спілки автоматизаторів бізнесу".Компанії, що входять в Союз, можуть допомогти користувачам в підборі технологій для вирішення будь-яких бізнес-задач, надати послуги з впровадження та супроводу інформаційних систем для управління і обліку, в тому числі програмних продуктів «1С: Підприємства».Це висококваліфіковані команди з великим досвідом роботи на ринку автоматизації

2) Центр видачі електронно-цифрового підпису від АЦСК Україна.

3) Сертифікований партнер Lincos Group. Lincos Group - розробник провідного програмного забезпечення M.E.Doc, СОТА.

Хочете знайти надійного партнера в особі нашої компанії?
Тоді почніть співпрацювати з «ПДК плюс» прямо зараз!