Лого САБ
0
Немає товарів
 x 
Кошик порожній

Електронна звітність в усі контролюючі органи

Модуль «Звітність» дозволить Вам назавжди забути про свої клопоти, пов'язані з поданням звітності. Тому будьте готові до суттєвої економії свого робочого часу!

M.E.Doc «Звітність» дозволяє миттєво подавати звітність в електронному вигляді в усі контролюючі органи:

Електронний документообіг за лічені секунди

Реєструйте податкові накладні в ЄРПН та обмінюйтеся документами з контрагентами (рахунки, акти, податкові накладні) за лічені секунди!!!

Модуль «ЕДО» був створений спеціально, щоб економити Ваш час і максимально спростити документообіг на Вашому підприємстві. 

З набранням чинності Наказом Міністерства фінансів України № 426 від 02.04.2012 року «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби» 

З 01 травня 2012 року банки України зобов'язані подавати повідомлення про відкриття / закриття рахунків платників податків до органів державної податкової служби в електронному вигляді за допомогою Інтернет-зв'язку з використанням електронного цифрового підпису. 

«M.E.Doc Зарплата» — це модуль системи електронного документообігу «M.E.Doc», який автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих і середніх підприємств, а також усі процеси обліку та управління персоналом. 

Модуль «M.E.Doc Зарплата» надасть у Ваше розпорядження перелік типових видів оплат, фондів та їх нарахувань, комплекти всіх необхідних звітів, які сформовані з урахуванням вимог контролюючих органів.