Лого САБ
0
Немає товарів
 x 
Кошик порожній

Сервіс здачі електронної звітності

Здача звітності в державні органи є однією з головних складових бухгалтерського обліку. Традиційний спосіб здачі звітності забирає багато часу, особливо якщо в документах були допущені помилки, після виправлення яких процедуру потрібно пройти знову.

Електронний спосіб подачі звітності на основі продукту «FREDO Звіт» допомагає спростити і оптимізувати вашу роботу. З його допомогою ви істотно економите свій бюджет, оскільки відпадає необхідність обслуговувати кілька програм «Медок» або «БЕСТ ЗВІТ» і «1С:Підприємство» - досить уже наявної ІТС-підписки для отримання оновлень і експлуатації «1С: Підприємство».Сдача отчетности в государственные органы является одной из главных составляющих бухгалтерского учета. Традиционный способ сдачи отчетности отнимает много времени, особенно если в документах были допущены ошибки, после исправления которых процедуру требуется пройти вновь.  

Установка «FREDO Звіт» підходить для наступних програм:

 • "Бухгалтерія » (версія ПРОФ та Базова)";
 • "Зарплата і управління персоналом" (версии ПРОФ и Базовая);
 • "Управління торговим підприємством";
 • "Управління виробничим підприємством".

Що собою являє програма «FREDO Звіт»

Програмний сервіс «FREDO Звіт» дозволяє відправляти звітність підприємства з обов'язковим застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП) в органи контролю через електронну пошту. При цьому доставка звіту і інформація про результати його обробки підтверджується квитанцією, яку отримує користувач. Для отримання ключа ЕЦП і печатки компанії вам потрібно оформити ліцензію в Українському сертифікаційному центрі. 

Початок роботи

Робота з програмним забезпеченням починається з запуску «FREDO Звіт» з конфігурації «1С:Підприємство». Потім відбувається автоматичне створення карток підприємств, в процесі чого здійснюється пряма інтеграція з 1С:Підприємством. Це істотно заощаджує Ваш час на заповнення інформації про підприємство, а також виключає помилки при заповненні форм.

Формування звітності в «FREDO Звіт»

Сервіс дозволяє вам формувати регламентовані звіти як самостійно, так і шляхом перенесення даних з 1С:Підприємства. Для заповнення документів інформацією з 1С достатньо натискання однієї кнопки в бланку створеного звіту.

Перевірка правильності заповнення звітів

Один з важливих етапів роботи зі звітністю, який підвищує шанси її здачі з першого разу, - це перевірка правильності заповнення документації. Вона проводиться шляхом камеральних перевірок і за всіма параметрами відповідає перевірок контролюючих органів.

Відправка підписаний ЕЦП звітності до органів контролю

Відправка звітності в електронному вигляді з ЕЦП в органи контролю відбувається за допомогою прямого з'єднання або через вбудований поштовий клієнт. Безпосередньо перед відправкою звіт підписується і шифрується ЕЦП, в результаті чого набуває юридичну силу. Зданої звітність вважається після того, як ви отримаєте обидві квитанції: квитанцію про доставку звіту та квитанцію про результати його обробки.  

Додаткові функції «FREDO Звіт»

Залучення додаткових функцій програми дозволяє перевірити стан платника ПДВ з бази платників ДПАУ і оцінити ризики податкової перевірки.

Переваги впровадження програми «FREDO Звіт»

Використання сервісу СЕО відкриває вам можливості для:

 • - перевірки заповнення форм і роздруківки звітності;
 • - зашифровуваної і підписання документації ЕЦП;
 • - відправки звітів в державні органи і отримання квитанції про доставку документа за призначенням і результати його обробки;
 • - збереження інформації на електронних носіях;
 • - отримання розшифровки показників звітів СЕО в програмі 1С:Підприємство.

Як стати користувачем сервісу «FREDO Звіт»?

Якщо ви є користувачем ліцензійної продукції «1С:Підприємтсво» з діючою передплатою на інформаційно-технологічний супровід (ІТС), маєте право на використання СЕО без додаткової плати. Невід'ємна умова: при реєстрації ПО вкажіть ваш код (ЄДРПОУ - для юридичних осіб або ДРФО - для фізичних осіб). При оформленні ІТС-підписки на новий період ви отримуєте СЕО за поточною вартістю без додаткової плати.

В інших випадках вам необхідно оформити підписку на ІТС.

Установка «FREDO Звіт»

Установку «FREDO Звіт» ви можете здійснити самостійно з покупкою інсталяційного диска або залучити фахівців компанії «ПДК плюс». Щоб купити ліцензійну версію «1С: Підприємство 8», оформити підписку на ІТС, провести установку і настройку «FREDO Звіт» на вашому комп'ютері, отримати консультацію по роботі з ПЗ - звертайтеся до фахівців компанії «ПДК плюс» одним із зручних способів:

 • по тел.: 050-832-54-47 
 • по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.